Tercüme Hizmetleri

TERCÜME HİZMETLERİ

Eurasia Tercüme,tek bir adresten, tüm çalışma taleplerinizin karşılanmasında çözüm ortağınızdır. Kullanım kılavuzu, katalog, kitap, web sitesi metinlerinin çevirilerinin yapılmasının yanı sıra grafik, tasarım, film, baskı işlemlerini, istenen program doğrultusunda oluşturarak müşterilerimize tam hizmet vermekteyiz. Böylelikle, tek bir çalışma için birkaç firma tarafından paylaşılan iş sonucu oluşan font uyuşmazlıkları, baskı kalitesinin verimsizliği, bir sonraki aşamada çeviride istenmeden oluşan silinmeler/kayıplar gibi olumsuzluklar ortadan kalkmaktadır. Müşterilerine  nitelikli ve profesyonel hizmet veren Eurasia Tercüme’nin çalışma prensiplerini aşağıda sunuyoruz:

1- Müşterinin talepleri doğrultusunda, çevirileri yapılacak metinlerin orijinallerinin müşterinin adresinden, Eurasia Tercüme kuryelerince herhangi bir ücret talep edilmeden elden veya e-posta ile teslim alınması.
2- Çeviri metinlerinin, konusu ve uzmanlık alanına göre ilgili çevirmen(ler)e verilmesi.
3- Müşterinin talepleri doğrultusunda, istenilen programda çevirilerin yapılması
4- Çevirilerin tamamlanmasından sonra, çeviri metinlerinin Editör Çevirmen tarafından kontrol edilmesi, varsa düzeltmelerin yapılması.
5- Tercümelerin demo çıktılarının Müşteriye gönderilmesi ve onay alınması.
6- Onayı alınan çevirilerin Müşterinin talepleri doğrultusunda çoğaltılması.
7- Metinlerin tercümeleri Trados programı ile yapılarak, hem zaman, hem de benzer çevirilerden ücret alınmamasıyla ekonomik hizmet verme olanağının sağlanması.

Tercüme Hizmetlerimiz:

✔ Çeviri Hizmetleri
✔ Yeminli Tercüme Hizmeti
✔ Online Tercüme
✔ Ticari Tercüme
✔ Teknik ve Endüstriyel Tercüme
✔ Akademik Tercüme
✔ Medikal Tercüme
✔ Hukuki Tercüme
✔ Makale Tercüme
✔ Edebi ve Sanatsal Tercüme
✔ Kitap Tercümesi
✔ Katalog - Broşür Tercümesi
✔ Web Sitesi Tercümesi
✔ Reklam Tercümesi
✔ MasaüstüYayıncılık
✔ Kişiye Özel Tercüme
✔ Avrupa Birliği Tercümesi
✔ Pasaport Tercümesi
✔ Noter Tasdiki
✔ Apostil Tasdiki
✔ KonsoloslukTercümeleri
✔ SimultaneTercüme
✔ Deşifre TercümeTercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için eurasiatranslation.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...