Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eurasia olarak müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik stratejik önceliklerimizdendir. Hedefimiz, misafirlerimizin değişen ve gelişen dünyada; en yeni teknolojilerle, kaliteli ve güvenilir hizmet almalarını sağlamaktır.

Eurasia, profesyonel ekip çalışmasıyla, Türkçe, Rusça, Arapça ve İngilizce dillerine hakim personeli ile misafirleri için 7/24 kesintisiz iletişim noktası olarak hizmet vermektedir.

Eurasia; ulaşım, sağlık, danışmanlık ve gayrimenkul konularında misafirlerimizin her tür ihtiyacına hızlı ve profesyonel çözümler üretmektedir. Uluslararası partnerlerimizle, uluslararası normlarda, yani tüm ülkelerde aynı koşullarda sunulan hizmet kalitesini beraberinde sunmaktadır.

MİSYON
Misyonumuz, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak, kurumsal müşterilerimize rekabet avantajları yaratmak, saygıdan ödün vermeden hizmet verdiği sektörlerin verimliliğini arttırmak ve müşterilerimize değer katmaktır.

VİZYON
Vizyonumuz. profesyonel ve donanımlı çalışanlardan oluşan, sektöründe öncü ve yönlendirici, modern ve teknolojik altyapısı ile hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, müşteri memnuniyeti odaklı, gelişime açık, çalışanlarının ve müşterilerinin gurur duyacağı ,uluslararası standartlarda bir kurum olmaktır

 

Kiralık Daire
 
 
Mutlu Müşteri
 
 
Lokasyon
 
 
Profesyonel Ekip